המחלקה המשפטית לכתיבת מאמרים

כמה פעמים אמר לך בונה האתרים שלך או משהו בתוכך שהגיע הזמן להעלות מאמרים לאתר שלך? סביר להניח שהשאלה כבר עלתה ויותר מפעם אחת. יש להניח שלו רק היה לך זמן גם המאמרים היו נכתבים בדיוק כמו שרצית.

הבעיה היא שאין זמן, זמן על חשבון לקוחות חדשים? זמן איכות עם המשפחה? שעות שינה? אז זהו שאין ממש אפשרות להוסיף שעות שינה וסדר העדיפויות שלך נכון.

עם זאת, החשיבות של כתיבת תוכן לאתר או לניוזלטר, לעלונים משפטיים, עיתונים וכדומה היא חיונית. כל השקעה בעיצוב של האתר יורדת לטמיון אם הוא לא עולה גבוה בתוצאות החיפוש או לא משאיר את המבקרים מספיק זמן.

עורך דין, תוכן לפניך!

הצורך של שוק עורכי הדין בכתיבה מקצועית הוא גדול, שעות רבות ביום מוקדשות לכתיבה: תצהירים, הסכמים, כתבי תביעה, כתבי הגנה ועוד.

אחרי כל זה יש קושי למצוא זמן לכתיבת תוכן. אחרי שנים של עבודה עם משרדי עורכי דין למדנו לזהות את הצורך הזה ולגייס את הכוחות הכתיבה המקצועית שלנו, הכרת התחום וההשכלה המשפטית של הכותבים שלנו ליצירת המחלקה הנכונה עבורכם – המחלקה המשפטית לכתיבת מאמרים של "החלוץ".

מה אנו עושים?

כותבים את המאמרים על פי ההזמנה שלכם, בסטנדרטים הגבוהים שלנו כך שאתם מקבלים את המאמר רק בלי כאבי הראש ובלי החיפוש אחר הזמן האבוד, זמן לא נוכל להעניק לך אבל מאמרים מקצועיים – בהחלט כן. בלי להתפשר על מקצועיות, שפה עשירה, טקסט מדויק והידיעה שהדברים נעשים בעוד לך יש את הפנאי לעסוק בדברים אחרים.

להנגיש את השפה המשפטית לקהל הרחב

בשוק עריכת הדין התחרותי של היום, מאמר שיוצא תחת שמך חייב להיות מאמר מקצועי, אינפורמטיבי, מתוך עולם המושגים המדויק ונוגע בנקודות שחשוב לך להדגיש. לעתים יש צורך בכתיבה מקצועית לקהל מקצועי ולעתים מאמרים מקצועיים שיפנו לקהל הרחב וללקוחות פוטנציאליים.

לעתים יש צורך לעדכן את האתר למטרות SEO, כתיבת תוכן לאתרים או עיתונים או לעדכן לקוחות – בנינו את המחלקה המשפטית שלנו בדיוק בשביל זה. את היכולות המוכחות שלנו אנו מציעים עכשיו לך. ההגדרה שלך – הכתיבה שלנו והמאמר אצלך ביד, כמו שהיית עושה לו היה לך זמן.

עורכי דין, אם אתם רוצים להגיע ללקוחות שלכם – אנו כאן בשבילכם!