מצגות מקצועיות למשקיעים מהוות השפעה מכריעה ביותר על סגירת העסקה ולהצלחת העסק כולו לטווח הארוך. בניית המצגת דורשת ידע וניסיון וצריכה להיעשות בצורה מקצועית. אנחנו ב״החלוץ״ מתמחים ביצירת מצגות למשקיעים ברמה גבוהה  – שיובילו להצלחה עסקית מובטחת.

מצגת למשקיעים – למה היא כל כך חשובה?

אם מתעורר הצורך לגייס משקיעים חדשים מהארץ ומחו״ל לעסק – הרושם הראשוני שנוצר אצלם הוא החשוב ביותר, והוא הגורם המכריע אם תקבלו תשובה חיובית או שלילית לשיתוף הפעולה העסקי. בין אם מדובר על חשיפת המצגת בפגישה עסקית או בשיווק ראשוני במייל – אין מקום לטעויות, ולכן יש לעבוד בצורה המקצועית ביותר ולהקדיש לכך מספיק זמן מראש כדי לעבוד בצורה יסודית. מכיוון שהמטרה העיקרית של הפגישה היא להשיג כסף ממשקיעים, או במילים אחרות: לשכנע אותם שישקיעו בכם בתור יזמים, חובה להגיע מוכנים לפגישה עם מצגת עסקית ברמה הגבוהה ביותר, שתעביר את החזון, המוצר או השירות של החברה בצורה הטובה והמדויקת ביותר. על מנת להשיג מטרה זו, יש לשים דגש רב על אלמנטים רבים במצגת כמו: המבנה התכנים, וכמובן העיצוב שצריך להיות אטרקטיבי ומעניין.

מהם היתרונות בולטים ביצירת מצגת למשקיעים?מצגת למשקיעים

בניית מצגת ייעודית למשקיעים פוטנציאליים הינה בגדר חובה, ומעידה על הרצינות והאמינות של היזם. מטרת המצגת היא לגרום לעניין ראשוני במוצר או בשירות המוצע. יש לקחת בחשבון מספר נקודות קריטיות:

  • נקודת המבט של המשקיע: צאו מנקודת הנחה שהמשקיעים לא מכירים את העסק שלכם, וגם לא אתכם. המצגת צריכה לעזור להם להבין, במהירות ובפשטות, למה הם צריכים להשקיע דווקא בכם ולמה למוצר או השירות שאתם מספקים יש פוטנציאל.
  • יצירת אמינות: מצגת איכותית, קצרה, קולעת ומעניינת, תגביר את תחושת האמון בכם ותגביר את הסיכויים לפעילות עסקית משותפת.
  • ייחודיות ויסודיות: דרך המצגת יש לכם הזדמנות לתת הוכחה לצורת העבודה שלכם ולהראות את הייחודיות שלכם כיזמים.

התכנים הרלוונטיים במצגת למשקיעים

כאמור, המצגת העסקית מסייעת לכם להציג את החברה או העסק בצורה המקצועית ביותר, עם זאת לא צריך ליצור מצגת ארוכה, מייגעת ומלאת אינפורמציה. הסוד טמון ביכולת להעביר את המידע הדרוש באופן ממוקד שמעביר את המידע הרלוונטי ביותר למשקיע הפוטנציאלי. הדגש צריך להיות במיוחד על:

  • מהו רקע על החברה ומי הם אנשי המפתח העובדים בה?
  • מהו חזון החברה?
  • מהם המטרות והיעדים לטווח הארוך והקצר?
  • מהו המודל עסקי?
  • מהו יתרונה הבולט בשוק לעומת חברות אחרות?

החלוץ – השותף שלך להצלחת העסק

כשמדובר על מצגות למשקיעים פוטנציאליים לא לוקחים סיכונים מיותרים אלא עובדים עם אנשי מקצוע. אנחנו ב״החלוץ״ מתמחים בהכנת מצגות מעוצבות למשקיעים, ונשמח נסייע לכם בהכנת מצגת מקצועית ומעניינת הבנויה בפורמט המתאים, וכל זאת באופן פרטני לצרכים המדויקים שלכם.

מצגת למשקיעים לדוגמא

זקוקים למצגת למשקיעים? צרו עמנו קשר לקביעת פגישה!

077-9975915