ככותבי קופי אנחנו עוזרים לחברות להוציא אל האור את כל מה שטוב בחברה או במותג שלהם. לעשות קופירייטינג זה כיף גדול, ואנחנו אוהבים לחלוק. לכן, לפני שנציג את עצמינו כמו שצריך, רצינו לעזור למי שרוצה להיכנס לקהילת הכותבים בצעדיו הראשונים לתוך העולם שלנו.

אם אתם מעוניינים בשירותי קופירייטינג אתם מוזמנים לגלול להמשך העמוד 🙂

  1. למה ללמוד קופירייטינג?

קופירייטינג הוא מקצוע שניתן להשוות אותו למעין משאב מתחדש. מדובר בנישה מקצועית ומכניסה מאוד בתחום התוכן ובאופן כללי, מדובר בשירות שכל עסק צריך.

  1. איפה אפשר לעבוד עם ידע בקופירייטינג?

קופירייטינג יאפשר לכם לעבוד במגזר העסקי באופן כללי, בין אם עבור עסקים פרטיים\ציבוריים ובין אם בתחום התקשורת. באופן כללי, כל חברה שמעוניינת בפרסום שיווקי על כל גווניו פונה לקופירייטרים. בנוסף, תוכלו להשתלב בחברות תוכן או לעבוד כעצמאיים.

  1. איפה כדאי ללמוד קופירייטינג?

קיימים מוסדות רבים וטובים שמציעים לימודי קופירייטינג. שימו לב לתוכן המפגשים ובפרט לקיומה של הדרכה מעשית בכל הקשור למציאת עבודה\ דרך העבודה בעולם התוכן וכד’.

  1. איך אפשר ללמוד לבד קופירייטינג?

האפשרות המומלצת כמובן היא ללכת ללמוד קופירייטינג באופן מקצועי, אך אם ברצונכם לנסות את מזלכם לבד היינו ממליצים לאסוף כמה שיותר דוגמאות לקופירייטינג טוב, לקרוא כתבות רבות בנושא הנמצאות בשפע ברשת ולא פחות חשוב, לקרוא על חוקי הכתיבה ובאופן כללי מה “מותר” ומה “אסור” בכתיבה בעולם התוכן ברשת.

 

 

קופירייטינג

קופירייטינג

שירותי קופירייטינג של החלוץ

בדומה למקצועות תוכן נוספים, גם הקופירייטינג מהווה מקצוע הדורש מיומנות, שליחות, וידע רב. בעזרת סלוגן מוצלח, מודעות פרינט קולעות, או פרסום מותאם ברשתות החברתיות וכו’, אנו בהחלוץ נספק לכם קופירייטינג אפקטיבי! בואו והצטרפו לשורה ארוכה של אתרים עם תוכן איכותי מבית החלוץ.

השליחות שבלעשות קופירייטינג

אנו בהחלוץ, רואים בקופירייטינג כשליחות: ככותבים מנוסים, אנו נתקלים פעמים רבות בטקסטים ארוכים ומפורטים אודות השירות אשר עסק מסוים מציע. גם כאשר עסקים מספרים לנו על עצמם, הם נוטים לעיתים קרובות להרחיב רבות אודות השירות שלהם, אולם בשאלה – מה המסר המרכזי שלך\של העסק שלך? הם נוטים לגמגם.

העניין הזה חוזר על עצמו לא כי הם לא יודעים מה המסר, ולא מפני שהם אינם מעריכים היטב את העסק. החלק ה”קשה” הוא קופירייטינג שמעביר ללקוחות את המסר בצורה ברורה וקצרה, אך איכותית. אגב, גם הלקוח יעריך מאוד את העובדה כי הוא מסוגל להבין מה העסק שלכם מציע מהר מאוד.

החלוץ דואגים לקופירייטינג איכותי

ניסוח סלוגן, שם חברה או מוצר – שמות וסלוגנים הם גולת הכותרת של מקצוע הקופירייטינג. כאמור, מטרת החלוץ בתור קופירייטר היא לנסח עבור העסק סלוגן מוצלח, הן מבחינת המסר שהוא מעביר והן מבחינת הרמה בה הוא בולט לעין ואנו מנחילים מטרה זו לכל הכותבים שעובדים אצלנו מהרגע הראשון לקבלתם לתפקיד.

יחסי ציבור טקסטואליים – כידוע, החשיבות ליחסי ציבור היא רבה בכל עסק, הן עבור קידום הפרסום, והןעבור קידום מטרות העסק ככלל. לכן, אנו בהחלוץ מספקים שירות יחסי ציבור טקסטואליים הכוללים מודעות פרינט לעיתון, למגזינים ולאינטרנט.

קופירייטינג ברשתות החברתיות – כל מי שיש לו היכרות בסיסית עם העידן הנוכחי מודע לחשיבות הרשתות החברתיות להעברת מסרים, כל שכן עבור עסקים וחברות. לכן, אנו מספקים שירותי קופיריינטינג מותאם בייחוד עבור אפיקי פרסום אלה.

קופירייטינג כל-כך טבעי שלא שמים לב

לעיתים קרובות, בייחוד בסוגים מסוימים של קופירייטינג, הלקוח איננו צריך “לקלוט” שמדובר בקופירייטינג. נכון, אכן מדובר בסוג של כתיבה שיווקית ולכן חלק מן הלקוחות ישימו לב לכך מטבע הדברים, אולם הכוונה היא שכאשר הקופירייטינג מוצלח, הלקוח איננו באמת מרגיש את אותה הרגשה מאוסה שמנסים למכור לו משהו בכוח. חשבו בעצמכם, כמה כותרות לעוסות, מסרים אשר חוזרים על עצמם וקלישאות ראיתם בפרסומים? האם זה גרם לכם לרצות לרכוש את המוצר\ לפנות לקבלת שירות? התשובה לכך, היא בפירוש – לא!

נותנים לכם את המקום

לא ניתן לעסוק בקופירייטינג אפקטיבי ללא התייחסות להתאמה האישית לכל לקוח. אנו בהחלוץ, עובדים עם כותבים מקצועיים ומיומנים אשר מעבר להכשרתם וניסיונם, יודעים להתאים את הקופירייטינג לכל לקוח ולקוח. אנו מקפידים לקבל מן הלקוח מידע רב ככל הניתן לפני הכתיבה, על מנת שנוכל לדלות מתוכו את הרעיון שאתם מעוניינים שיעמוד בראש המוצר או השירות שלכם.

קופירייטינג איכותי בהחלוץ זה מובן מאליו, פנו אלינו עכשיו לקבל קופירייטינג שעובד!