אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ו…למעשה כל שפה בה תרצו שנכתוב. להבדיל מתרגום, כתיבה מאפס מצריכה גם כישרון כתיבה, יכולת ניסוח גבוהה וכמובן הבנת המטרה השיווקית של הלקוח.

איכות ללא פשרות

אנו בחברת “החלוץ” מאמינים בתוכן ברמה גבוהה ולכן לא מסתפקים ברמה טובה של השפה. אנו מעסיקים כותבי תוכן בשפות זרות שהינם בעלי שפת אם, כך שהם מכירים את כל הניואנסים והסלנג המקומי של השפה. המתרגמים שלנו הם גם כותבים וקופירייטרים ואנו יכולים להבטיח לכם טקסטים ברמה הגבוהה ביותר, הן מבחינה לשונית והן מבחינת כישרון הכתיבה.

כתיבה בשפות זרות – הכל מרוכז במקום אחד

היתרון הגדול שלנו ב”החלוץ” טמון בכך שהקשר היחיד שלכם יהיה מול מנהלת התוכן של השפות הזרות שלנו. אם למשל יש לכם אתר שזקוק לכתיבה ב-3 שפות שונות, לא תצטרכו לחפש אחרי שלושה כותבים בשפות שונות אלא פשוט מאוד ליצור קשר עם מנהלת התוכן והיא זאת שתנהל את הפרויקט ותהיה בקשר עם שלושת הכותבים. למעשה, אנו ב”החלוץ”, חוסכים לכם זמן יקר של חיפושים אחר כותבים ומאפשרים לכם להתרכז במה שאתם טובים בו.

מקצועיות, ניסיון ואחריות

מאחר ואנו עובדים עם מגוון לקוחות רחב בחו”ל ובארץ, יש באמתחתינו מאגר כותבים איכותי ומנוסה במגוון רחב של שפות. אנו לוקחים אחריות מלאה על כל פרויקט עד לשביעות רצון הלקוח. יש לנו אפשרות לספק תכנים רבים בשפות זרות תוך זמן קצר כך שגם בעבודה עם לוחות זמנים קצרים אנו נדע להתמודד בצורה טובה.

רוצים להגיע ללקוחות בשפות זרות – הצטרפו אל “החלוץ”!

054-7916218