בניתם אתר מקצועי, כתבתם תוכן מעולה בעברית עכשיו אתם צריכים לתרגם את האתר לעוד שלוש שפות. זה לא צריך להדאיג אתכם. לא צריך להתחיל לחפש עכשיו שלושה מתרגמים שונים. החלוץ עושים הכול אין-האוס, יש לנו מתרגמים דוברי שפת-אם מכל העולם, עם ידע בכתיבת תוכן שיווקי. תרגום אתרים זה לב העשייה שלנו ואנחנו עושים את זה עם כל הלב.

תרגום לאתרים בשפה טבעית וזורמת שמייצרת לידים ומביאה המרות

האינטרנט מציע שירותי תרגום חינמיים לכל דורש, אבל כבר למדנו בדרך הקשה ששירות שנראה טוב מכדי להיות אמיתי, בדרך כלל מביא יותר נזק מתועלת. כשמדובר בתרגום מילה או שתיים, לכו על זה, אך בטח לא כשיש צורך בתרגום אתר שלם, אפילו לא כשמדובר במסמך, גם לא מייל ללקוחות. כתיבה רעה עושה רושם רע, ולקשה יותר לתקן נזק לאחר שנעשה מלעשות את הדברים נכון מלכתחילה. תרגום נאמן למקור בזרימה של שפת-אם יעשה את הרושם הנכון, יהיה נוח יותר לקריאה ויביא יותר המרות.

תרגום אתרים

שירותי תרגום אתרים בכל שפה ומכל סוג – תחת קורת גג אחת

למה לסבך משהו אם אפשר לפשט אותו? אנחנו מנסים לחיות על פי המשפט הזה. לא משנה לכמה שפות תצטרכו לתרגם תוכן. לא משנה אם הטקסט שאתם צריכים תרגם הוא אתר, מסמך, דף נחיתה, פולדר או ספר שלם, תקבלו אצלנו מענה להכול! תמיד תהיו בקשר רק עם איש קשר אחד . התהליך תרגום אתרים לא חייב להיות כאב ראש, אפשר לעשות את זה פשוט.

נבחרת המתרגמים המובילה בארץ

במחלקת השפות הזרות שלנו, נבחרת מקצועית, גדולה ומנוסה של מתרגמים בכל השפות, בעלי עשייה מוכחת ומוצלחת עבור מגוון כמעט אין-סופי של אתרי אינטרנט. בכל זמן נתון אנחנו מחזיקים מספר רב של פרויקטים באוויר ולעולם לא מפסיקים לנשום ולחלום תוכן, שיווק ותרגום. תצטרפו אלינו ולשורה ארוכה של לקוחות מרוצים מתרגום אתרים של החלוץ. הלקוחות שלנו קיבלו ומקבלים תכנים מעולים ותרגומים איכותיים במחירים אטרקטיביים. אולי בגלל זה הם ממשיכים להזמין עוד.

יש רק הזדמנות אחת לרושם ראשוני. תעשו את הרושם באמצעות תרגום נכון, בשפה מדויקת. התרגומים שלנו לא נעשים בתוכנה אוטומטית, כמו גוגל טרנסלייט, אלא ב"עבודת יד" מושכלת, במטרה לתרגם לכם את האתר כך שיהיה רגיש לניואנסים ולהקשרים מקומיים ויישאר נאמן לאופי העסק שלכם.

 

אם אתם מחפשים תרגום מקצועי לאתר שלכם, שיעשה רושם טוב ויביא לידים – תנו לנו צלצול ונדבר